Hakkımızda

Tüm Kadın Lobisi Derneği Hakkında

Lobimiz, Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana bilgi, beceri ve tecrübelerini eksiksiz kullanmış olan Türk kadınına her konuda destek vermek için kurulmuştur. 
2006 Mayısında bağımsız düşünen kadınlar tarafından, ülkemizde tam anlamıyla var olmayan bir kadın statüsü yaratmak ve bu statünün gelişmesini sağlamak için gönüllü olarak kurulan ve her türlü kişi ve kuruluşa kapısı açık olan bir sivil toplum kuruluşudur. 
Geleceğin Türkiye'sinde karar almayı gerektiren ulusal ve uluslararası alanlarda ülkemizin kaderini belirleyecek konularda bilgi ve tecrübesini kullanarak öncü olmak vizyonumuzun en önemli parçasıdır. Tüm Kadın Lobisi Derneği (TÜKAL), bağımsız düşünen kadınlar tarafından, ülkemizde tam anlamıyla var olmayan bir kadın statüsü yaratmak ve bu statünün gelişmesini sağlamak için gönüllü olarak kurulan ve her türlü kişi ve kuruluşa kapısı açık olan bir organizasyondur.

tukal logo

Adres Bilgisi

Ali Suavi Sok.1/4 Maltepe / Ankara / Türkiye

Tüm Kadınlar Lobisi TÜKAL derneğine hemen ulaşmak için yukarıdaki bilgileri kullanabilir veya iletişim menusunden E-Mail adresiniz yok ise kısa bir form doldurarak bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyini.

İletişim Bilgileri

Web Tasarım Seo Nethizmet